• EN
  • DE
  • CZ

ARTEZOZNAMKA- 3 dni s umením na new-vyšlapanej ceste


(3 denný kurz kresby a maľby na mieru aj *pre mimobratislavských návštevníkov, 3 stretnutia – Pia: 18 do 20h, So: od 10 do 14h, Ne:od 10 do 14h, max 7 osôb v skupine, program je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých bez vekového obmedzenia)

Artezoznamka je 3 denný program zoznamovania sa, (experimentovania a nadobúdania nových skúseností) s aktuálnymi postupmi kresby, maľby a výtvarnými technikami (akryl, olej, pastel, akvarel komb. techniky), cez tvorbu vlastných obrazov. Kurz vznikol na podnet usporiadať tvorivý ateliér aj pre ľudí so vzdialených obcí a miest Slovenska (Čiech), ktorí pre diaľku nemôžu navštevovať dlhodobé kurzy. Program je redukciou 12, 10 a 7 týždenných kurzov z menu VytFit (Čb kresba, Imitácia reality Kreatívna sekvencia, Príbeh 6 zmyslov, Komixáreň, Akryl, Akvarel, Olejomaľba) s výberom tých najpodstatnejších a najpopulárnejších tém. Tie sú zoradené tak, aby živo a pútavo previedli účastníka spektrom zákl. postupov, techník a tém rôznych umeleckých štýlov pod dôrazným individuálnym vedením. 3 denný kurz, môže byť ideálnym spestrením víkendovej návštevy Bratislavy a inšpiratívnym nabudením pre všetkých, ktorým z pracovných alebo iných dôvodov niekoľkomesačné výtvarné programy nevyhovujú.


NAJBLIŽŠIE PLÁNOVANÉ TERMÍNY:

- Piatok
24.5 od 18 do 20h, Sobota 26.5 od 10 do 14h, Nedela 27.5 od 10 do 14h


Program: Cesta svetom výtvarných techník / AKRYL

Piatok- Príroda v skratke, moderné zátišie, zákl. postupy (miešanie a ladenie farieb)

Sobota- Štúdie kvetov, zátišia s leknami, prehľad základných techník a postupov, portrét

Nedeľa- Krajinomaľba a perspektíva, Snová krajina, more, akryl a komb. techniky, (pastel, akvarel)

Poznámka: Výber námetov je možné prispôsobiť podľa predstáv a želaní jednotlivca


Miesto konania:
Ateliér VytFit/ Pobočka 2, na Gaštanovej ul., I.poschodie, Bratislava, Patrónka- Staré mesto. Pozri navigáciu a mapku na: VÍKENDOVÉ TERMÍNY >>


Cena 3 denného kurzu „ARTEZOZNAMKA“ je - 119,9 eur/osoba

(V cene kurzu je zahrnutý komplet materiál a pomôcky, Pracuje sa s nepáchnucimi materiálmi, nie sú potrebné ani ochranné návleky).


>> UBYTOVANIE V CENTRE BA
    „HOSTEL BLUES“
>> Kontakt/Prihlásenie

*VytFit pozýva na kurzy kreslenia, maľovania všetkých záujemcov z oblastí: Bratislava, Pezinok, Nitra, TrnavaŽilina, Banská Bystrica,


Martin L. (36)

Anna R. (28)