• EN
  • DE
  • CZ

5X PREČO VYTFITDOOBEDNÉ KURZYFOTKY & VIDEÁINŠPIR >>
TAG BOX

Výtvarné kurzy pre každého, Kurzy kreslenia, maľovania, výtvarné techniky, Vizovanie a meranie pri kreslení príprava na prijímacie skúšky, maľba akrylovými farbami, olejomaľba, akvarel, základy výtvarnej tvorby, Kreslenie komiksu, Naratívne malovanie, tvorivé dielne, figurálna maľba, krajinomaľba, Multikulturalizmus ako výtvarný smer, Arabské umenie, Islamské umenie, kresba portrétu, maľba, akryl, výtvarný kurz, darčekové poukážky, kreatívne kreslenie, bratislava, relax, teambuilding pre firmy, interiér, exteriér, výtvarný workshop, galéria obrazov, fotografie, výtvarný ateliér, Kreslenie Mangy, Anime filmy, Sci- fi malovanie, Fantasy umenie, Multi kulti, obrazy, shop, predaj obrazov, kreslenie, graffiti, malovanie, streetart, komix, vizuálne umenie, animácia, kurz, na stenu, grafický design, architektúra, umenie, kreslenie motívov na tetovanie, grafika, firemné akcie, výtvarné kurzy, popart, reklama, darčeky, záhradný ateliér, Impresie pri mori, mareš, oddychové, kreatívne kurzy, výtvarný krúžok pre deti, mládež, kreslenie pre dospelých, krása a zdravie, arteterapia, zdravý životný štýl, výukové a relaxačné kurzy kreslenia, malovania, výtvarná výchova, pobytové kurzy v prírode, pokec o umení, kultúrne, spoločenské akcie a podujatia pre verejnosť, Bratislava, kurz výtvarného umenia, výtvarné potreby, kreslenie pre každého, miešanie, ladenie farieb, farby pre umelcov, dekorácie, výzdoba, darčekový poukaz, relax pre ženy, tvorivé dielne, Kurzy kreslenia, maľovania pre dospelých, zážitkové darčekové poukazy Bratislava, Kurzy kreslenia pravou hemisférou akvarel, techniky malovania akvarelovými farbami, akryl, letné prázdninové kurzy kresby a maľby, zážitkové darčeky, kurzy abstrakcie, abstraktná maľba, Kurzy akvarelu, kreatívny teambuilding, Kurzy Olejomaľby, kurzy pastelu, kreslenie, malovanie pastelom, Tvorivý pobyt v prírode, Kurzy krajinomaľby, výtvarný relax plenér, Terchová, Malá fatra Pouring media, Impasto, Ebru art, dry brush, dripping, grattage, kurzy abstrakcie, fraktálna kresba, fraktály

Výtvarné kurzy VytFit, pôvodne Re-kreatívne štúdio ponúka od r. 2004 pre verejnosť (dospelým, mládeži, deťom, seniorom, párom a skupinám) neštandardný, zážitkový priestor rozvíjania tvorivých zručností, Vyt/ness ateliér objavovania nového a súčasne miesto aktívneho relaxu. Pravidelné kurzy kreslenia, maľovania a výtvarných techník sú vo VytFit ideálnou alternatívou voľnočasových aktivít pre všetky generácie a úrovne výtvarných nadšencov, amatérov aj úplných laikov. Podmienkou účasti nie je talent, ani predchádzajúce skúsenosti s tvorbou, ale nadšenie, chuť a otvorenosť pre nové výzvy.

KREATÍVNA SEKVENCIA - Výtvarný, tvorivo-experimentálny kurz
(10-týždenný program, založený na autentickom mapovaní príbehu dejín umenia formou tvorby interaktívnych záznamov kresby, maľby, grafiky, s využitím širokej škály výtvarných techník. Intenzívna forma pre všetky úrovne a generácie.)
IMITÁCIA REALITY - kurz základov klasického kreslenia a maľby
(Integrované výtvarné kurzy kreslenia, malovania, založené na realistickom zobrazovaní, verných prepisoch videnej skutočnosti. ABC-eda výtvarnej tvorby "krok za krokom" so základmi kresby, maľby. Pastel, akvarel, gvaš, tempera, akryl, olej, komb. techniky...)
KURZ PRÍPRAVY na prijímacie, talentové skúšky SŠ, VŠ
(Na stredné a vysoké školy s výtvarným zameraním, alebo školy, kde je preukázanie talentu súčasťou skúšky: animovaná tvorba, grafický, priemyselný a módny dizajn, architektúra, maľba, grafika...atď., konzultačné dielne, výber domácich prác, príprava a zhotovenie vlastného portfólia )
AKRYL - Kreatívne techniky maľby od A po Z
(Nenáročné oboznámenie sa s technikami a postupmi kreslenia a malovania akrylovými farbami. Každá zo 7 vzájomne nadväzujúcich lekcií kurzu je samostatným projektom zameraným na konkrétnu oblasť. Akčné aj meditatívne polohy tvorby, techniky malby impasto, štrukturovacie pasty, gely s 3D efektom, retardér, POPart style, pouring media, sgrafito, dripping, grattage... atď.)
KURZY OLEJOMAĽBY (Od Moneta po Picassa)
(Kurzy Olejomaľby zamerané na ľahké a rýchle zvládnutie základných techník. Alla prima, lavírovaná vrstvená technika, lazúry, valéry, praktický rozbor techník velikánov maľby. Tento výtvarný program je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Pracuje sa s nepáchnucim materiálom, bez škodlivých výparov.)
AKVAREL - Kurz techník akvarelovej maľby + základy kresby
Túžite si namaľovať vlastné krajinky, zátišia, postavu či portrét? Možnosti akvarelu sú čo do šírky použitia takmer nevyčerpateľné. Výsledok závisí od zručností a pohotovosti kresliara, preto kurz kladie dôraz aj na upevňovanie základov a úrovne kreslenia.
HAPPY PASTEL - Kurz techník kresby a maľby suchým pastelom
Pastel je jedinečná výtvarná technika na rozhraní maľby a kresby, pri ktorej nedochádza k miešaniu farieb na palete, ale prekrývaním, miešaním a roztieraním priamo na papieri. Takto vytvorený vzťah medzi rukou a materiálom, je porovnateľný so vzťahom medzi rukou sochára a hlinou.
KOMIKS- ÁREŇ ( Výtvarný trip svetom komiksu a fantasy )
Oboznámte sa so základmi kreslenia, maľovania 2D, 3D figúr najznámejších postavičiek sveta komiksu a fantasy, japonskej mangy, animovaných seriálov, či superhrdinov fantastiky marvelu. Vytvorte si vlastnú sériu obrazov, prvý comic- strip, grafický mini- román, experimentujte s výtvarnými technikami vychádzajúcimi z výrazových foriem graffiti, pop-artu a iných vizuálnych médii.
ČB KRESBA - Svet kreslenia pre každého
(Výtvarné kurzy základov klasickej kresby, osvojovanie si zákl. kresliarskych zručností a postupov výstavby obrazu, špecifiká techník kreslenia grafitovou tuhou, uhľom, sépiou, rudkou, tušom, kriedou, pastelom, gumou.Témy sú nasmerované k zvládnutiu realistickej kresby zátišia a priestorových objektov, kresby portrétu (podľa modelu), figúry (živého aktu) a krajinných scenérií (vzdušná perspektíva). Možnosti špecializácie....)
KURZ ABSTRAKCIE (abstraktná maľba) - „Príbeh 6 zmyslov“
Nenáročný maliarsky program založený na tvorbe výtvarných transpozícií zážitkov a skúseností základných zmyslov človeka (zrak, sluch, hmat, čuch, chuť, 6. zmysel) na pozadí jednoduchých prírodných javov, podnetov hudby, psychológie, spirituality, atď. Na každý zo zmyslov sa v kontinuálnom oblúku tém viažu špeciálne úlohy, na ktoré účastník tvorivo reaguje a vyberá výrazové analógie v médiu maľby a kresby
TEAM SPIRIT (indoor, outdoor) pre firemné kolektívy
Relaxačné, kreatívno-zábavné výtvarné kurzy, workshopy aj ako spoločenské akcie pre firmy, firemné kolektívy, zamerané na podporu a rozvoj tímovej spolupráce, zlepšenie pracovného prostredia, motivácie a vzťahov.)
MINI VYTFIT - Kurzy kreslenia, maľovania pre deti
Rozvoj talentu, výtvarného cítenia a zručností pre deti od 9 do 14 rokov, schopné samostatnej práce bez sprievodu rodičov. Kurz je zameraný na objavovanie a experimentovanie s rôznymi výtvarnými materiálmi, tvorivými činnosťami, hry s farbami a tvarmi. Súčasťou kurzu je kreslenie, maľovanie obľúbených motívov, postáv, zvieracích a ľudských hrdinov. U starších je kladený dôraz na zvládnutie základov kreslenia a práce s farbou.
VYT/NESS CLUB
(Voľné pokračovanie výtvarných kurzov na ich nadväzujúcich stupňoch. Špecializácie, ďalej svetom výtvarných techník...)
ZÁHRADNÝ ATELIÉR/ exteriérové štúdio
Vyberte si z ponuky ktorýkoľvek z kurzov VytFit a absolvujte ho v príjemnom prostredí v centre Bratislavy.
"LIPTOVSKÉ IMPRESIE" - Relax/plenér/ pobytové kurzy v prírode
(Tvorivý pobyt určený pre každého, kto má chuť spojiť rekreáciu v prírode s umeleckou činnosťou a ponoriť sa do kúzla tvorby v plenéri. Na kurze sú vítaní všetci s chuťou skúsiť opeť niečo iné, kresliť a maľovať na čerstvom vzduchu, priamo v srdci prekrásnej prírody.)
VYTFIT/CARD - Darčekové poukazy na výtvarné kurzy
(Prostredníctvom darčekovej poukážky máte možnosť kedykoľvek v roku obdarovať výtvarným kurzom svojich najbližších, partnera, partnerku, členov rodiny, priateľa, kolegu, obchodného partnera, alebo svojich zamestnancov.)
HANDMADE BOOM- Kreatívne dielne pre malých aj veľkých
Kreatívne, výtvarné kurzy, ktoré sú o tvorivom sebavyjadrení a spájaní ľudí, cez ručne vyrábané dielka a produkty v oblastiach úžitkového umenia ( textil, plastika, šperk, keramika...), a kozmetiky. V každom produkte, s využitím užitej maľby, kresby (v podobe výzdob a ornamentov), ostáva obsiahnutý kus lásky, umu, starostlivého spracovania, kreatívnej tvorivosti, jedinečného poňatia a poctivej práce. Handmade aktivity sú super relax, ako aj overený pomocník rozvoja jemnej motoriky (mikromotoriky), grafomotoriky a kresby.


*VytFit pozýva na kurzy kreslenia, maľovania všetkých záujemcov z oblastí: Bratislava, Pezinok, Nitra, Trnava